Tel : 0216 511 25 64
Gsm : 0553 897 03 03
Havanı Koru ve Kontrol Et.
ÜCRETSİZ KEŞİF
Keşif ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla işletmelerde birebir havalandırma, ısıtma, soğutma sisteminin keşfini yapar....
ÜRETİM
Natural Havalandırma havalandırma kanalları imalatını gerçekleştirmektedir.
PROJELENDİRME
Havalandırma, klima, ısıtma ve soğutma projeleriniz için uzman ekibimizle görüşün.
MONTAJ
Havalandırma ve klima montaj işlerinizi yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

İnsanların yoğun olarak bulundukları kapalı ortamlar, bir zaman sonra kötü kokuların da toplandığı alanlara dönüşürler. Alışveriş merkezleri, restoranlar, barlar ya da benzer yerler bu tarz alanlara örnek gösterilebilir. Bununla beraber elbette ki söz konusu durumun insanları rahatsız etmemesi için kötü kokuları önleme yöntemleri de düşünülmektedir. Sadece kötü koku olarak değil, hava sirkülasyonunun sağlanması ve temiz hava alınması da gerektiği için en uygun sistemler tasarlanmak istenmektedir. İşte bunun için de doğru havalandırma yöntemini bulmak lazım gelir.

Havalandırma Sistemleri ve Kaliteli Tercihler

Doğru bir havalandırma yöntemi, kötü kokuları bertaraf etmeli ve kişilerin ortamda yaşadıkları boğulma ve daralma hissiyatını ortadan kaldırmalıdır. Bu nedenle de en iyi havalandırma sistemleri arasından tercih yapılırken bu unsurlara dikkat etmek lazım gelir. Söz konusu sistemler arasında bu özellikleri ve diğer avantajları ile göze çarpan seçenek ise sulu filtre sistemi olarak bilinen havalandırma sistemleridir. Çünkü sulu filtre sistemleri ile ortamda oluşan kötü koku su yardımı ile yok edilir ve ortama temiz, ferah bir hava verilir. Bu sistemin çalışma prensibinde sudan yararlanmak vardır. Sulu filtre, kötü kokuların suda çökmesini sağlar. Çöken kötü koku molekülleri ortamdan bertaraf edildiği için artık kapalı ortamın boğucu ya da kötü kokulu halleri de ortadan kaldırılmış olur.

İstanbul’un Pek Çok İlçesinde Sulu Filtre Sistemleri Kullanılıyor

 İstanbul, ülkemizin en büyük kenti olduğu için ilçelerinde yaşayan nüfusun da bir hayli fazla olduğu kabul edilmesi gereken bir gerçektir. Bu nedenle de gerek toplu kullanım alanları, gerek ise çeşitli özel alanlar zaman zaman kötü kokulu bir havaya sahip olabilir. Söz konusu alanlarda sulu filtre havalandırma sistemleri kullanılarak bu tarz sıkıntılar giderilebilir. Örneğin Tuzla ya da Kartal ilçelerinde yer alan restoranlarda bu sistem kullanılarak yemek kokularının dahi önüne geçilebilir. Yine Anadolu yakasından bahsedecek olursak Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde özellikle hafta sonları çok sık gidilen barlar, publar ya da benzer alanlar yine bu sistemlerle taze ve temiz bir havaya kavuşmuş olur.

Milyonlarca insanın yaşamını sürdürdüğü İstanbul’da, çalışma alanları da bir hayli fazladır. Örneğin Ataşehir daha çok iş merkezleri ile bilinir ve pek çok kişi gün içinde bu bölgedeki mekanlarda zaman geçirir. Söz konusu mekanlarda da ferah bir hava sağlanması için sulu filtreli havalandırma sistemleri tercih edilir. Benzer olarak Adalar ve Ümraniye için de aynı noktalardan bahsedilebilir. Temiz, güzel ve ferah bir hava için bu tarz havalandırma sistemleri şarttır. Hatta temiz havası ile bilinen Şile için bile kapalı mekanlarda kullanılmak üzere bu sistemler tercih edilir. Siz de dilediğiniz her alan için bu havalandırma sistemlerini tercih edebilir, detayları ise uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.