Tel : 0216 511 25 64
Gsm : 0553 897 03 03
Havanı Koru ve Kontrol Et.
ÜCRETSİZ KEŞİF
Keşif ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla işletmelerde birebir havalandırma, ısıtma, soğutma sisteminin keşfini yapar....
ÜRETİM
Natural Havalandırma havalandırma kanalları imalatını gerçekleştirmektedir.
PROJELENDİRME
Havalandırma, klima, ısıtma ve soğutma projeleriniz için uzman ekibimizle görüşün.
MONTAJ
Havalandırma ve klima montaj işlerinizi yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Sulu filtre sistemleri nedir? Daha çok nerelerde kullanılır? Bu gibi soruların cevabı çok önemlidir. Daha çok restoran, bar gibi işletmelerde kullanılması önerilir. Çünkü bu gibi yerlerde her ne kadar kimyasal anlamda olaylar olmasa da etrafa kötü ve istenmeyen kokular yayılabilir. Bu gibi kötü kokulara engel olmak adına da sulu filtre sistemleri kullanılmalıdır. Alış veriş merkezleri, çok kapsamlı restoranlar ve buna benzer daha bir çok insan kalabalığının olduğu yerlerde sulu filtre sistemlerinin kullanılması önerilir. Çünkü o kötü kokular yayılarak tüm insanları rahatsız edecek seviyeye ulaşabilir. Bu da istenmeyen bir durumdur.
Sulu Filtre Sisteminin Önemi
Bazı sektörlerde iş gereği ortamlarda olabildiğince kötü kokular olabilir. Bu kokuların müşterileri ve oradaki çalışan insanları olumsuz etkilememesi adına havalandırma yapılması gerekmektedir. Havalandırma yöntemlerinden biri olan sulu filtre sistemi de bu tarz iş yerlerinde zorunlu tutulmuştur. Sulu filtre sistemlerinin en büyük avantajı ortamın kötü ve yoğun kokulardan arındırılarak temiz havaya sahip olmasını sağlamaktır. Suyu minimum seviyede kullandığı için ekstra masraftan da kaçınabilirsiniz. Kısaca sulu filtre sisteminin önemi:
● Kirli havayı dışarı atar,
● Ortamın temiz olmasını sağlar,
● İnsanların kötü havadan etkilenmemesini amaçlar,
● Suyu minimum biçimde kullanır
Sulu Filtre Sistemi Nasıl Çalışır?
Sulu filtrenin çalışma mantığı kirli havanın su ile çökertme olayıdır. Filtre içerisinde bulunan ve baca kısmını çevreleyen fıskiyeler yardımıyla yapılan püskürtme olayı sayesinde su ile partiküller karşılaşır ve baca içlerine çökertilir. Çökertilen partiküller baca tahliyesiyle birlikte kanalizasyona atılır. Duman içerisindeki kül, toz ve partikülleri tuttuğundan dolayı çevrenin de temiz olmasını sağlar. Tüm bu işlemlerin ardından sulu filtre sistem insanlara temiz bir alan, hava sunar.
Sulu Filtre Sistemi Nerelerde Kullanılır?
Sulu filtre sistemi daha çok ekmek fırınlarında, barlarda, büyük restoranlarda ve alış veriş merkezlerinde kullanılmalıdır. Çünkü hem insanların kalabalık olması hem de insanların bu gibi yerlerde ticaret yapması sebebiyle sulu filtre bir bakıma zorunludur. İnsanların daha rahat ve temiz ortamlarda bulunarak çevreden rahatsız olmamaları amaçlanır. Bu sayede çalışma ortamında ekstra temizlik sağlanarak işlerdeki verim de artar. Bu hem işletmeler için hem de müşteriler, oraya gelen insanlar için oldukça önemlidir.