Tel : 0216 511 25 64
Gsm : 0553 897 03 03
Havanı Koru ve Kontrol Et.
ÜCRETSİZ KEŞİF
Keşif ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla işletmelerde birebir havalandırma, ısıtma, soğutma sisteminin keşfini yapar....
ÜRETİM
Natural Havalandırma havalandırma kanalları imalatını gerçekleştirmektedir.
PROJELENDİRME
Havalandırma, klima, ısıtma ve soğutma projeleriniz için uzman ekibimizle görüşün.
MONTAJ
Havalandırma ve klima montaj işlerinizi yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

İnsanların kaliteli bir yaşam sürmesine pek çok unsur etki eder. Çalışılan iş, yaşanılan ev, kullanılan araç gereçler gibi öne çıkan unsurların yanı sıra oldukça etkili fakat pek fark edilmeyen unsurlar da vardır. Örnek olarak kişilerin güneşli havalarda yürüyüş yapmaları, boş vakitlerde hobilere yönelmeleri, bulundukları ortamlarda kendilerini iyi ve mutlu hissetmeleri söz konusu unsurlar için ifade edilebilir. İşte burada, içinde bulunulan ortamın ferah ve rahat olması, havasının temiz ve kişiyi iyi hissettirecek şekilde olması gibi noktalar ön plana çıkar. Çünkü insanlar ferah hissetmek, temiz havayı solumak isterler. Kimse ağır bir ızgara kokusunu, ter kokusunu, balık ya da benzer bir kokuyu solumak istemez. Bu nedenle de, hava temizleme sistemleri ile havalandırma sistemleri ortaya çıkar. Havanın en iyi şekilde temizlenmesi için bu sistemlere ihtiyaç duyulurken, elbette ki vatandaşlar da söz konusu seçeneklerin arasındaki en kaliteli olanı tercih edecektir. Son dönemlerde bu konuda göze çarpan havalandırma sistemleri arasında ise sulu filtreye sahip sistemler dikkat çeker.

Kötü Koku Molekülleri Yok Ediliyor

İnsanların kalabalık şekilde yer aldıkları alışveriş merkezleri, barlar, kafeler, sosyal tesisler ya da restoranlarda, ter kokusu, yemek kokusu gibi ağır kokular dikkat çeker. Söz konusu kokular kişileri işletmelerden uzaklaştırırken, muazzam bir ağır havanın solunmasına da sebebiyet verir. İşte bu noktada, sulu filtre havalandırma sistemleri ile kötü kokuların yok edilmesi sağlanır. Bu sistem, içinde bulunan sulu filtre sistemi sayesinde havadaki kötü kokuları alır ve bu molekülleri suyun içinde çökertir. Ardından tekrar salınan temiz hava, kişilerin rahat etmesini ve güzel hissetmesini sağlar. Bu şekilde, sulu filtre sistemleri ile kapalı ortamlardaki her türlü kötü koku bertaraf edilmiş olur.

İstanbul’da Bu Sistemler Tercih Ediliyor

Mangal yapmayı seven ve ızgara tüketen bir millet olarak havalandırma sistemlerinin bu tarz durumlarda ortamdaki kötü kokuları çekmesini tercih etmek istememiz çok normaldir. Çünkü ızgara her ne kadar güzel sonuçlar verse de, yapım aşamasındaki ağır koku kişileri rahatsız edebilir. Aynı durum balık pişirirken de yaşanır ve davlumbazlar ya da borulu bacalar havanın tahliye edilmesi ve temizlenmesi için çok iyi sonuçlar vermeyebilirler. İşte bu nedenle de sulu filtre sistemleri dikkat çeker. Söz konusu sistemlerin kullanıldığı pek çok yerde havanın kötü kokulardan arınmış olduğu görülür. İstanbul’un önemli ilçelerinden olan Tuzla ve Kartal genelinde söz konusu sistemlerin daha yoğun olarak tercih edildikleri görülebilir. Aynı şekilde Maltepe ve Kadıköy de bu sistemlerin kullanıldığı ilçelerdir. Hele ki Kadıköy gibi büyük bir ilçede, sosyal ortamları yoğun şekilde kullanılan bir yerleşim bölgesinde söz konusu sistemler hayat kalitesini artırır. Bununla beraber sadece Anadolu yakasında değil Ataşehir ve Adalar

Ümraniye genelinde de bu havalandırma sistemleri tercih edilirken, Şile ve etrafında da sulu filtre havalandırmalar kullanılmaktadır.